Brembo 78B40896 300mm Front Brake Disc
Описание
Upgrade your vehicle’s braking performance with Brembo brake discs. Engineered for precision and built to last, these 300 mm high-quality front floating brake discs deliver exceptional stopping power and reduce brake fade. Enhance your driving experience and safety with Brembo’s renowned craftsmanship. Shop now for top-tier brake performance!
Дополнительная информация
| Вес | 1,78 кг |
|---|---|
| Код производителя | 78B40896 |
| Позиция | Перед |
| Outer diameter | 300 mm |
| Inner diameter | 105 mm |
| Thickness | 5.0 mm |
| Fitting holes | 6 pcs |
| Fitting hole diameter | 6.5 mm |
| Disc type | Floating |
Brembo
Никаких вопросов не найдено.









Рейтинг и Обзор
Отзывов пока нет.