-21%
SunF A027 22×10-9 48J TL 6PR ATV Tire
Original price was: 120 €.94,90 €Current price is: 94,90 €. incl VAT
4 people are viewing this right now
Description
Additional information
About the brand
Reviews (0)
Questions
Description
SunF A027 22×10-9 ATV tires: Dominate terrain with confidence. Unrivaled traction and durability for thrilling off-road journeys. Elevate your ride to new heights!
Additional information
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Manufacturer code | SUQ92210A027R |
| Diameter | 9 |
| Load index | 48 = 180 kg |
| Speed index | J – <100 km/h |
| Position | Front, Rear |
| Tire tread | |
| Tire type | Tubeless (TL) |
| Tire width | 10 |
| Tire height | 22 |
| Tire size | 22×10-9 |
| Ply Rating | 6PR |
| Tread depth | 14.5 mm |
SunF
There are no question found.







Rating & Review
There are no reviews yet.