Sold
out
out
SunF A043 26x9R12 62N TL 6PR ATV Tire
Original price was: 170 €.134,90 €Current price is: 134,90 €. incl VAT
1 person is viewing this right now
Out of stock
Description
Additional information
About the brand
Reviews (0)
Questions
Description
SunF A043 26x9R12 ATV tires: Dominate terrain with confidence. Unrivaled traction and durability for thrilling off-road journeys. Elevate your ride to new heights!
Additional information
| Weight | 9,8 kg |
|---|---|
| Manufacturer code | SUQ226900A043 |
| Diameter | 12 |
| Load index | 62 = 265 kg |
| Speed index | N – <140 km/h |
| Position | Front, Rear |
| Tire tread | |
| Tire type | Tubeless (TL) |
| Tire width | 9 |
| Tire height | 26 |
| Tire size | 26x9R12 |
| Ply Rating | 6PR |
| Tread depth | 17.0 mm |
SunF
There are no question found.







Rating & Review
There are no reviews yet.